KONTAKT:

Tel.: 501-256-571
e-mail: sklep@eksperymentuj.pl

KOSZTY DOSTAWY:
- przedpłata: 
     10zł za zakupy od 100zł, 
     15zł za zakupy poniżej 100zł,

- pobranie: 20zł.

Gravity maze - Labirynt grawitacyjny - Gra logiczna

Dostępność:

Labirynt logiczny z wykorzystaniem grawitacji z pewnością stanowić będzie wyzwanie dla umiejętności przestrzennego i logicznego myślenia. Przezroczyste wieżyczki można ustawić tworząc szereg budowli, lecz w każdym zadaniu trzeba uważnie przemyśleć jak zbudować drogę, która poprowadzi kulkę do celu.

Instrukcja zawierająca sześćdziesiąt zadań, o różnym poziomie trudności, zapewni mnóstwo kreatywnej zabawy w budowanie, gdy w myślach będziesz szukał sposobów by przejść labirynt! Gdy już poznasz wszystkie zadania, możesz bawić się budując własne labirynty dla kulek i tworząc własne zadania!

Cel: Wykorzystać wszystkie wieżyczki pokazane na każdej karcie z zadaniem do zbudowania labiryntu, który pomoże przetransportować kulkę ze startu (oznaczonego jako biała kropka na każdej karcie z zadaniem) do czerwonej wieży docelowej.

Nieocenionym aspektem Gravity Maze jest to, że można po prostu świetnie się bawić tworząc szereg doskonałych konstrukcji. W czasie budowy, wierz we własne możliwości – spróbuj wymyślić własne zadania!