KONTAKT:

Tel.: 501-256-571
e-mail: sklep@eksperymentuj.pl

KOSZTY DOSTAWY:
- przedpłata: 
     10zł za zakupy od 100zł, 
     15zł za zakupy poniżej 100zł,

- pobranie: 20zł.

Sprytna plastelina - Płynne szkło

Dostępność:
Dostępny Dostępny
szt.
49,00 zł

Otwierasz pudełko, a w środku pusto! Czyżby? Sprawdź posługując się zmysłem dotyku!

Jest czysta jak woda, lub szkło. Nazwijmy ją więc "Płynne Szkło".  Jej skład różni się nieco od innych Sprytnych Plastelin.  Podczas lepienia tworzy się "chmurkowa" struktura. Gdy jednak schowasz Płynne Szkło z powrotem do pojemnika, plastelina znów staje się przeźroczysta.

Stwórz niewidzialnego ludzika, potworka, zwierzątko lub co tylko zechcesz. Spójrz jak odbija światło. Możesz użyć kolorowego światła dla wzmocnienia efektu.

Wyprodukowana w USA, markowa i niewysychająca masa plastyczna wprowadzająca w osłupienie zarówno dużych jak i małych. Szereg nietypowych właściwości sprawia, że plastelina stanowi niezapomnianą edukacyjną zabawkę dla dziecka, nowatorski gadżet dla nastolatka czy też antystres dla dorosłej osoby.

Oto niektóre z jej właściwości: skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana. 

Świetny prezent do domu, pracy lub do szkoły. Doskonałe rezultaty przy rehabilitacji. Nie tłuści, nie brudzi rąk, nie wysycha. Wyprodukowany w USA. 
Wymiary: 21.6 x 11.4 x 12.7 cm Waga: 200 g.
Wiek od 3 lat, ale sugerowany wiek od 8 lat.