Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Informacje o sklepie

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona..."

A. Einstein

Eksperymentuj! - co to znaczy?

Czy pamiętasz kiedy po raz pierwszy zauważyłeś, że przedmioty upuszczone z rąk upadają na ziemię? Z pewnością nie! Miałeś wtedy zaledwie pół roku, ale uwierz nam, nie posiadałeś się wtedy z radości i zdziwienia odkrywając fakt, że obok Ciebie istnieje trzeci wymiar, w którym przedmioty mogą upadać.

Twojego entuzjazmu w tym eksperymentowaniu najprawdopodobniej nie podzielali Twoi opiekunowie, którzy raz po raz musieli Ci podawać zrzucaną kolejne razy ulubioną zabawkę. Nie wiedzieli jednak prawdopodobnie, że ta "głupia" zabawa, to tak naprawdę wnikliwe badania naukowe nad nowo odkrytym, zadziwiającym Ciebie zjawiskiem i próba znalezienia odpowiedzi na powstałe pytania: czy za każdym razem upuszczony przedmiot upadnie? Dlaczego tak się dzieje? Obok mnie istnieje jeszcze jeden wymiar?

Dojrzewając, jeszcze niejednokrotnie, czasami boleśnie doświadczałeś istnienia siły grawitacji.

Upuszczana przez Ciebie w okresie niemowlęcia zabawka, to prawdopodobnie Twój pierwszy w życiu gadżet naukowy. To zabawka, dzięki której zauważyłeś coś, co początkowo przewróciło do góry nogami Twoje ówczesne pojęcie o otaczającym Ciebie Świecie, a co z czasem stało się takie oczywiste.

Ten wspaniały czas fascynacji i zaciekawienia zjawiskami, które myślisz, że znasz, jest znowu na wyciągnięcie ręki!

Oferowane przez nas gadżety naukowe to zabawki, które zadziwiając swym działaniem, skłaniają do zastanowienia się jaki jest otaczający nas Świat. Czy tak naprawdę go znamy?  W sklepie Eksperymentuj! znajdziesz mnóstwo zabawek, które zafascynują i wprawią w osłupienie Ciebie, Twoje dziecko, znajomych! Dokładnie tak, jak wtedy, kiedy sam byłeś zaciekawionym brzdącem!

Zadbaj o intelektualny rozwój swojej pociechy! Podaruj mu zabawkę, która rozbudzi w nim ciekawość Świata, rozpali chęć do poszukiwania odpowiedzi na nurtujące go pytania i stawiania kolejnych. Podaruj mu mądrą zabawkę i obudź w nim naukowca, odkrywcę, wynalazcę! A w sobie obudź znowu dziecko!

Doświadczaj, próbuj, kombinuj!
Baw się i ucz przez zabawę!
Pytaj, szukaj odpowiedzi, myśl i zadziwiaj się!

Eksperymentuj!

 

Witaj w świecie zabawek fizycznych
-  fascynujących zabawek edukacyjnych!

Zabawki fizyczne - fascynujące gadżety naukowe, zabawki edukacyjne, których sposób działania za każdym razem zadziwia obserwatorów, może kłócić się z naszym zdrowym rozsądkiem, sprawiać, że chce się wykrzyknąć "To niemożliwe! To przeczy prawom fizyki!". Za każdym razem jednak te zabawki nie przeczą prawom fizyki - one je wykorzystują. Czasami w mniej, a czasami w bardziej zaawansowany sposób.

Nie musisz znać się na fizyce, aby używać tych zabawek. Nie musisz nawet fizyki lubić! Gwarantujemy Ci jednak, że możesz nawet nie zauważyć, kiedy w trakcie zabawy nauczysz się czegoś nowego. Możesz nie zauważyć, że fascynując się jedną z dostępnych tu zabawek, tak naprawdę zafascynowała Cię sama fizyka i być może zapragniesz sam poszukać odpowiedzi na pytania, o prawa rządzące otaczającym nas Światem. Możesz pokochać fizykę!

Z resztą... Wcale nie mamy zamiaru Cię do tego przekonywać. Przekonaj się sam! Eksperymentuj!

Zabawki fizyczne, to jednak nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy również zabawki, które przybliżą tajniki chemii, biologii astronomii, geografii.

Odwiedzaj nas regularnie i poznawaj niezwykłe, przyrodnicze zabawki edukacyjne!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 90 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-18
Bardzo dobrze i szybko
2023-08-25
Sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Bezproblemowy kontakt ze sprzedawcą. Gorąco polecam!
pixel